Samsung, Tasarım Anlayışını Değiştiriyor!

Samsung’un Galaxy S3 ile getirdiği tasarım anlayışını Galaxy S4 modelinde de kullanmasıyla pek çok kullanıcıdan tepki toplamıştı. ve Firma yeni bir tasarım üzerinde çalışıyor. Detaylar haberimizde…

samsung-neurologica-loginherecom

Galaxy S3 modeli ile birlikte Design 2.0 anlayışına geçen Samsung, Design 3.0 üzerinde çalışmalara başladı.

İddialara göre Samsung, Galaxy S5 modeli ya da faklı bir modelle Design 3.0 tasarımını piyasaya sürecek ve Design 2.0 için almış olduğu tepkileride en aza indirmeye çalışacak.

Piyasadaki pek çok rakibine göre daha düşük kalitede malzeme kullanmasıyla eleştirilen Samsung’un, son amiral gemisi Galaxy S4’te de giriş seviyesi modellerde kullanılan çeşitli avantajlar sağlayan plastik kasanın kullanılması, tepkilere yol açmış ve çoğu kullanmıcı tarafından elştirilmişti.

Bu durumu göz önünde bulunduran yöneticiler Güney Kore’nin başkenti Seul’de toplandı. Toplantıda ise Samsung’a has ve daha farkedilebilir bir tasarım anlayışının benimsenmesi fikri ortaya çıkmış oldu.

Yeni tasarımla ilgili hiç bir bilgi verilmezken, Samsung telefonlarında düşük SAR değerine dikkat ettiği ve yeni tasarımda da bu anlayışın hakim olacağı belirtiliyor.

http://loginhere.com/samsung-tasarim-anlayisini-degistiriyor.htm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir