Neden Cointellect ?

134ylkS

Piyasada birçok Cloud Mining firması varken biz neden cointellect’i tavsiye ediyoruz ?

Bu soruyu bir kaç ana maddede yanıtlayacak olur isek;

1- Cointellect firması Estonya üzerinden hizmet vermektedir. Estonya’da girişimcilere devlet tarafından çok özel fırsatlar verilmektedir. Bunların en başında ise elektriğin bedava olması geliyor. Cloud Mining yapan şirketlerin en büyük sıkıntısı elektrik faturalarıdır. Elektrik faturası çok fazla geldiği için doğal olarak kazançları yarı yarıya etkileniyor. Fakat bu durum veri merkezini Estonya üzerinde kuran Cointellect firması için geçerli değil. Bu sebeple hem size sunduğu kar oranı çok fazla, hemde şirketin batma olasılığı diğer şirketlere göre çok daha az.

2- Daha önce birkaç Cloud Mining firmasına yatırım yaptık, gözlemledik. Bir çoğu ödemelerini düzgün yapmasına rağmen çok fazla ayakta kalamadılar. Bunun en büyük sebebi yukarıda bahsettiğim elektrik giderleri. Bunun dışında Cointellect firması destek anlamında müşterilerine oldukça önem veriyor. Gönderdiğiniz maillere oldukça hızlı ve bir o kadar da ilgili yanıtlar alabiliyorsunuz. Bu konu çok fazla önemli olmasa bile şirketin çalışma disiplinini gösteriyor.

3- Kazandığınız paraları çok fazla bekletmeden size gönderiyorlar. Çekme talebinde bulunduğunuz andan itibaren 1-3 iş günü içerisinde paranız paypal hesabınızda oluyor. Biz daha 3 gün’e sarktığını hiç görmedik. Genelde para çekme talebinde bulunduğunuz günü takip eden 24 saat içerisinde paranız paypal hesabınızda oluyor. Sistemin en büyük avantajı kuşkusuz paypal hesabına ödeme yapması. Paypal hesabınızdan paranızı herhangi bir bankaya transfer edebilirsiniz. ve artık DogeCoin DOGE ile çok çok dah kolay oldu..

iyi kazançlar

 

alıntıdır..

Kaynak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>