Cointellect Nedir ?

134ylkS

Kayıt Olmak İçin Burayı Tıklayınız.

Talin, Estonya merkezli olan Cointellect,  Cloud Mining havuz sistemi ile Kripto para kazıcı şirketidir. Bu sistemde diğer Cloud Mining firmaları gibi 2 farklı şekilde para kazanmanız mümkün. Birincisi firmanın yazılımını bilgisayarınıza indirerek havuz sistemine kendi bilgisayarınızın işlemci ve ekran kartı gücünü de katarak para kazanmak. Yazılımı buradan indirebilirsiniz: https://cointellect.com/download/

Linke tıkladıktan sonra sayfanın altında bulunan Download Application butonuna basmanız gereklidir. Tekrar açılan pencerede Download Coin Miner sekmesinin altında bulunan download butonuna basarak programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kayıt kodu:1b4ce655

Fakat şunu belirtmek isteriz evde kullandığınız bilgisayarın gücü ne kadar yüksek olursa olsun Cloud Mining için özel olarak üretilmiş bilgisayarlar kadar para kazandırmayacaktır. Evde bu programı açık bırakarak kazanabileceğiniz miktar en fazla 1 euro olacaktır. Ayrıca kazandığınız paraların nasıl çekileceğini diğer konularımızda anlatacağım.

Peki yukarıda bahsettiğim Cloud Mining için özel olarak üretilmiş bilgisayarlar nedir ?

Bu bilgisayarlar mining yapmak için özel olarak üretilmiş işlemci ve ekran kartlarına sahiptir. Bu bilgisayarları alıp evinize kurmak isterseniz binlerce dolar vermeniz gerekecektir. Yaktığı elektrik parası da cabası. İşte tam burada esas konumuz olan Cointellect firması devreye giriyor. Özel tasarımlı Cloud Mining bilgisayarlarını kiralamanıza olanak sağlıyor ve kazancını sizin ile bölüşüyor. Böylece hem elektrik derdiniz kalmıyor hemde bu bilgisayarlara sahip olmak için yüksek meblağlar ödemenize gerek kalmıyor. Aşağıdaki listede paket fiyatlarını ve aylık/dönem toplam karınızı gösteren tabloyu gösterelim.

6d5Bboq

 

Orjinal tablo;

qY3wQeI

Demo paketten sadece 1 adet alabiliyorsunuz. Starter paket 3, Pilot paket 5, Basic, Premium ve Expert paketten sınırsız alabilirsiniz. Not: Expert paketin açılması için Premium paket almanız gerekmektedir.

Tabiiki Paketleri alabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik sisteminde referans göstermeniz gerekmektedir. Referanssız üyelik ne yazıkki yapılamıyor. Referanslı üyelik için tıklayın.

Kayıt olma penceresi;

m2jZSu7

 

Gördüğünüz gibi paket getirileri oldukça tatminkar. Bütçenize uygun paketle başlayarak, daha sonra paket yükseltmesi yapabilirsiniz. 

 

Alıntıdır : Kaynak

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>