Cointellect kazançlarımızı DogeCoin ile çekmek

134ylkS

Yada buradan izleyebilirsiniz..

izlemek için tıklayınız

Yazıyı okumanızı tavsiye ederim 😉

Cointellect kazançlarımızı DogeCoin ile çekmek çok daha karlı ve çok daha kısa sürmektedir.
Öncelikle gerekenler;
1- BTER hesabı (buradan üye olunuz)
2- BTCTURK hesabı (buradan üye olunuz)
Öncelikle Cointellect üzerindeki kazancımızı Cointellect sayfasından “Collect” butonuna tıklıyor ve DogeCoin seçeneğini seçiyoruz. Bizden DogeCoin adresi isteyecek.
BTER hesabı oluşturmuştuk. BTER’e giriş yapıyoruz. Ana sayfadan Account/Balances sekmesine giriyoruz. Çıkan sayfada biraz aşağıda “DogeCoin DOGE” yi buluyoruz. Sağ tarafında “Deposit” e tıklıyoruz. Size karışık bir kod verecek. Bu kod sizin DogeCoin adresinizdir ve sabittir. Yani değişmez. Bu kodu kopyalayıp tekrar Cointellect ödeme sayfasına dönüyoruz ve bizden istediği bu kodu yapıştırıyoruz. Daha sonra çekmek istediğimiz bakiyeyi girip “Get” butonuna basıyoruz. Buraya kadar her şey tamam ise gönderilen DogeCoin’in BTER hesabımıza geçmesini bekleyeceğiz. Bu işlem genelde 5 ile 30 dakika arasında sürmektedir. Çektiğimiz DogeCoin BTER hesabımıza geçince Account/Balances kısmında “DogeCoin DOGE” nin yanında bakiyemiz görünecektir.
————————————-
Çektiğimiz DogeCoin BTER hesabına geçti ise yine BTER ana sayfasında Account/Balances sekmesine geliyor ve “DogeCoin DOGE” satırında sağ taraftan “Trade” butonuna basıyoruz. Buradaki amaç çektiğimiz DogeCoin’i Bitcoin olarak değiştirmektir. Değiştirme sırasında bir kaybımız olmayacak. Trade’i tıkladıktan sonra açılan sayfada, o anki Bitcoin kuru ile elimizdeki DogeCoin miktarının karşılığı görünecektir. Trade sayfasında “Sell DOGE” kısmına geliyoruz ve “Total” yazan kısma elimizdeki tüm DogeCoin miktarını yazıyoruz. (Your Balance yazan kısma tıklarsak tüm bakiyeyi otomatik olarak yazacaktır.) Daha sonra “Sell DOGE–>BTC” butonuna basıyoruz ve onaylıyoruz. İşlemimiz tamam DogeCoin’imiz anında BTC olarak çevrilecektir. Bir sonraki adım elimizdeki BTC yi BTCTURK hesabına aktarma.
————————————-
BTCTURK‘e üye olmuştuk. Giriş yapıyoruz ve ana sayfada “Yatırma” sekmesinden “BitCoin Yatır” seçiyoruz. Karşımıza bir kod çıkacak. Bu kod sizin BitCoin adresinizdir ve sabittir yani değişmez. Buradaki kodu kopyalıyoruz ve BTER hesabımızdan Account/Balances sekmesine geliyoruz. Kırmızı renkle yazılı “BTC” yi bulup sağ tarafından “WithDraw” ı tıklıyoruz. Burada sizden Fund password isteyecek. Fund password güvenlik açısından 2 inci şifrenizdir. Kayıt olurken seçtiğimiz fund password’ü giriyoruz. BTC Address kısmına BTCTURK hesbımızdan kopyaladığımız Bitcoin adresini giriyoruz. Amount (BTC) kısmına çekmek istediğiniz BTC miktarını giriyoruz. Son olarak doğrulama kodunu girdikten sonra Submit Request’i tıklıyoruz. Bitcoin’in BTCTURK hesabınıza geçmesi 30 dakikayı bulacaktır. BTCTURK hesabınızdan onay kısmını adım adım takip edebilirsiniz.
————————————-
Ve son aşamaya geldik. Çektiğimiz Bitcoin BTCTURK hesabınıza geçtikten sonra Alış Satış menüsünden Bitcoin sat butonuna tıklıyoruz. Bozdurmak istediğimiz Bitcoin miktarını giriyoruz ve karşılığında size verilecek olan Türk Lirası nı gösterecek. Bu tutar o anki Bitcoin kuruna göre değişiklik gösterebilir. Sat dedikten sonra Bitcoin anında bozdurulacak ve hesabınıza TL olarak yansıyacaktır. Hepsi bu kadar. Son aşamadan sonra BTCTURK hesabınızdaki Türk Lirasını banka hesabınıza çekebilirsiniz. Hafta içi saat 15:00 a kadar yaptığınız TL çekme işlemleri aynı gün hesabınıza yansıtılacaktır. Hafta sonu veya saat 15:00 dan sonra yapacağınız çekme işlemleri takip eden iş günü içerisinde banka hesabınıza geçecektir.
iyi kazançlar..
Eğer Halen üye olmadıysanız..
http://cointellect.com/?code=1b4ce655

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir